ارسال رایگان سفارشات بالای 100 هزارتومان 

سیاست اصلی و استراتژی بندر تخفیف بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا نهاده شده است و بر همین اساس کلیه سیاستها و تصمیمگیریهای مربوطه در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی اعضا و کاربران است. تیم بندر تخفیف در راستای احترام به حقوق کاربران موارد زیر را بهعنوان سیاستهای کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود مدنظر قرار داده است :

 

سیاست شماره ۱ : هدف اصلی از جمع آوری اطلاعات اعضا، تنها به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد بندر تخفیف است تا ما بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس پستی امنیت بندر تخفیف های ارسالی را به طرز قابل توجهی ارتقا داده و در صورت وقوع هر پیشامدی، خریدار بندر تخفیف قابل شناسایی باشد. همچنین بندر تخفیف در صدد

است با برقرای ارتباط با شما، بهترین پیشنهادات خرید را به شما اطلاع دهد تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ما داشته باشید.

بدیهی است بند تخفیف از اطلاعات کاربران و اعضای خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات و کالاهای خریداری شده استفاده میکند .

 

سیاست شماره ۲ : بندر تخفیف بر خود واجب میداند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد .

 

سیاست شماره ۳ : به طور پیش فرض، در هنگام عضویت در بندر تخفیف آدرس پست الکترونیکی شما دریافت شده، ایمیلی برای شما ارسال و از شما تقاضا میشود تا با تایید آن، به جمع اعضای بندر تخفیف بپیوندید. بدون تایید شما، به هیچ وجه عضویت شما تکمیل نشده و بندر تخفیف های روزانه و سایر ایمیل های بندر تخفیف برای شما ارسال نمیشود. همچنین در زمانی که شما آدرس پست الکترونیک خود را تنها برای اطلاع از بندر تخفیف های روزانه در اختیار ما قرار میدهید، بندر تخفیف برای شما تنها ایمیل های اطلاع رسانی پیشنهادات روز را ارسال میکند .

 

سیاست شماره ۴ : کاربران و اعضای سایت در هر زمان که اراده نمایند قادرند اطلاع رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیلهایی را که از سوی سایت به ایشان ارسال میشود، متوقف نموده و بعد از آن دیگر ایمیلی از طرف بندر تخفیف به آنان ارسال نمیشود.

دیدگاه‌ها  

0 # profile 1397-08-11 15:52
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

تيم bndoff به واسطه حضور در قلب تجارت ايران و ارتباط مستقيم با واردكنندگان و تجار ايرانی و اماراتی بر آن شده است تا با ارائه محصولات مورد نياز شما عزيزان با قيمت مناسب و كيفيت عالی رضايت خاطر شما هموطنان عزيز را فراهم نمايد.

محصولات عرضه شده در این وب سایت از طیف کالای دیجیتال، لوزام خانه، لوازم آرایشی، کودک، پوشاک، مد و... بوده و خلاقیت در ازائه محصولات جدید و تأمین محصولات با قیمت مناسب هدف اصلی ما در این مجموعه است.

اميد است حاصل تلاش اين تيم رضايت خاطر شما سروران گرامی را فراهم سازد.

ارتباط با ما

بندرعباس، گلشهر شمالی، خیابان داماهی، گوهران 36

کد پستی: 7915985539

09396015330

07633663820

bndoff@gmail.com

با ما همراه باشید.

نماد اعتماد

logo-samandehi

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت BnDoff است.

Template Design:Dima Group

Back to Top