ارسال رایگان سفارشات بالای 100 هزارتومان 

مقدمه: کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت بندر تخفیف را دارند، باید مفاد این توافقنامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است .

ماده 1 -افراد برای عضویت در سایت و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال میشود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند .

تبصره 1- تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند .

تبصره 2- صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست .

تبصره 3- کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، میتواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند .

تبصره 4- کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی بهطور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است .

تبصره 5- عضویت در سایت رایگان است .

تبصره 6- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکانپذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و سایت بندر تخفیف هیچگونه مسئولیتی نسبت به مغایرتهای احتمالی ندارد .

 ماده 2 - کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفنها، سختافزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینههای مرتبط به آن است و سایت بندر تخفیف مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمیباشد .

 ماده 3 - افراد بالای 11 سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت دارند .

تبصره 1- عضویت برای افراد بین 15 تا 11 سال با اجازه ولی و یا قیم امکانپذیر و معتبر است. افراد زیر 15 سال، حق عضویت در بندر تخفیف را ندارند .

تبصره 2- رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده وسایت هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد .

 ماده 4 - کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد .

 ماده 5 - فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است : الف- بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت ب- پرداخت مبلغ تعیینی(یا اعمال تخفیف) بهصورت آنلاین به حساب سایت (انعقاد قرارداد)  ج- ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر جهت ارائه به تامین کننده کالا و خدمات و دریافت کالا و خدمات از ارائهکننده کالا و خدمت به طور مستقیم

تبصره 1- ارسال رسید کالا و خدمات (کوپن تخفیف) بلافاصله و با انجام اولین خرید صورت می گیرد،به جز در مواردی که استفاده از بندر تخفیف به صورت بالذات نیازمند حداقل افراد خریدار باشد (مانند مانند تورهای تفریحی و یا کلاس های آموزشی که نیاز به رسیدن حداقل افراد جهت تشکیل کلاس و یا برگذاری تور می باشند) در صورت به حدنصاب نرسیدن تعداد خریداران در زمان تعیین شده در این موارد، قرارداد بین کاربر عضو و سایت فسخ و شرکت وجوه واریزی را بهصورت اعتباری برای کاربر عضو برای خریدهای آینده در حساب مجازی ویژهای که برای هر عضو تعیین شده است، نگهداری میکند. چنانچه کاربر عضو قصد استرداد وجوه را داشته باشد، به شرط اعلام حساب خود به شرکت، ظرف مدت حداکثر ۸1 ساعت وجوه به حساب مشارالیه واریز میشود. همچنین به وجوه مذکور از زمان واریز وجه به حساب های بندر تخفیف تا زمانی که وجوه در نزد بندر تخفیف باشد، هیچگونه سودی تعلق نمیگیرد .

تبصره 2- با ارسال رسید کالا و خدمات، کاربر عضو باید در مدت زمان تعیین شده به صورت حضوری (و یا در حالت خاص به صورتی که در هنگام فروش به اطلاع وی رسیده است) به مراجع و مراکز فروش کالا و خدمات مراجعه و از آن رسید استفاده نماید. چنانچه به هر دلیلی کالا و خدمات توسط آن مرکز برای کاربر ارسال شود، هزینه های مربوطه به طور کلی بر عهده سایت بندر تخفیف نیست .

تبصره 3- چنانچه مراکز فروش کالا و خدمات (تامین کننده) به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات خودداری کنند، بندر تخفیف مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین کننده کالا و یا خدمات است .

تبصره 4 - سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالای فروخته شده ندارد .

تبصره 5- در صورتی که مهلت تعیین شده برای استفاده از کوپن کالا و خدمات به اتمام رسد و مشتری در طول این مدت به مراکز مربوطه مراجعه ننماید، سایت مسئولیتی در قبال عدم مراجعه مشتری نداشته و وجه واریزی مسترد نمیشود .

تبصره 6- پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد .

ماده 6 - سایت اطلاعات زیر را به منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار میدهد : الف- مشخصات فنی و ویژگیهای کاربردی کالا و یا خدمات طبق قانون . ب- هویت تامینک ننده نام تجاری و نشانی وی که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است . ج- تعیین کلیه هزینه هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است . د- مدت زمان اعتبار پیشنهاد ارائه شده

ه- حداقل افرادی که باید پیشنهاد روز را خریداری کنند تا تعداد خریداران به حداقل افراد موردنظر برسد .

ماده 7 - رسیدهای کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال میشود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، سایت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد .

تبصره 1- نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به سایت ارائه داده است. بنابراین سایت در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت .

 

ماده 8 - اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از سایت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمیشود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابیها و یا عدم سرویس دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد .

 

ماده 9 - به منظور تعمیرات دورهای این سایت به طور موقت غیرقابل دسترس میشود و کاربران حق اعتراض ندارند .

تبصره 1 - سایت این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیتهای سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیتهای مربوطه را به طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد .

 

ماده 10 - تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط سایت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام کننده آن برخورد میشود .

 

ماده 11 - چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد .

 

ماده 12 - سایت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری میکند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند .

 

ماده 13 - کاربر نباید در سایت ( تالار گفتوگو و یا هر قسمت دیگر)اظهاراتی (Comment ) را بگذارد و یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست میدهد .

دیدگاه‌ها  

0 # profile 1397-08-11 15:13
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

تيم bndoff به واسطه حضور در قلب تجارت ايران و ارتباط مستقيم با واردكنندگان و تجار ايرانی و اماراتی بر آن شده است تا با ارائه محصولات مورد نياز شما عزيزان با قيمت مناسب و كيفيت عالی رضايت خاطر شما هموطنان عزيز را فراهم نمايد.

محصولات عرضه شده در این وب سایت از طیف کالای دیجیتال، لوزام خانه، لوازم آرایشی، کودک، پوشاک، مد و... بوده و خلاقیت در ازائه محصولات جدید و تأمین محصولات با قیمت مناسب هدف اصلی ما در این مجموعه است.

اميد است حاصل تلاش اين تيم رضايت خاطر شما سروران گرامی را فراهم سازد.

ارتباط با ما

بندرعباس، گلشهر شمالی، خیابان داماهی، گوهران 36

کد پستی: 7915985539

09396015330

07633663820

bndoff@gmail.com

با ما همراه باشید.

نماد اعتماد

logo-samandehi

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت BnDoff است.

Template Design:Dima Group

Back to Top